Eureka centar - škola stranih jezika u Zagrebu

Medulićeva 11, Zagreb
Tel. 01/4846-191 i 192

O školi stranih jezika Eureka centar

Zašto biste odabrali Eureka centar kao vašu školu stranih jezika? Odgovor je jednostavan – zato što su nam studenti najvažniji, a njihov uspjeh nam je na prvom mjestu.

Glavni način na koji ostvarujemo ovaj cilj je kroz male grupe – sve naše grupe imaju najviše 6 polaznika. Nastavnici stoga imaju više vremena posvetiti vam se tijekom nastave i brinuti o vašim potrebama. Tijekom cijelog trajanja tečaja brinemo se da vam nastava bude što ugodnija i da što više naučite.

U Eureka centru nećete čekati kraj tečaja kako biste nam rekli što mislite o nama. Već tijekom izvođenja tečaja provodimo anketu zadovoljstva polaznika s nastavom i nastavnicima. Tako možemo na vrijeme prilagoditi tečaj i izmijeniti program kako biste bili što zadovoljniji.

Evo i nekoliko komentara polaznika:

• "super je što je mali broj polaznika u grupi pa puno pričamo,"
  • "vrlo sam zadovoljna atmosferom, organizacijom i načinom provođenja tečaja. Sve je super!"
  • "zavoljela sam engleski jezik zahvaljujući vašem tečaju,"
  •  "super course! I enjoyed having a small group and found the course content well matched to my learning needs,"
  • "sa svime sam zadovoljna, a osobito s profesoricom koja se jako trudi da svaki sat bude zanimljiv."

Eureka centar je članica Zajednice za strane jezike, strukovne organizacije osnovane pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, koja brine o standardima i kvaliteti nastave u školama stranih jezika u Hrvatskoj.

Gdje se nalazimo?

Ured za polaznike i učionice - Medulićeva 11, 1.kat

Ovo su naše učionice u kojima će vam biti ugodno učiti u grupama
od najviše šest polaznika.

Mapa stranice